Tel. 8 440 572 38

Adventinė popietė ir Draugo diena

      Lapkričio 29 d., sekmadienį, krikščioniškas pasaulis pradėjo Adventą – keturių savaičių laiką iki šventų Kalėdų – susikaupimo, apmąstymų ir rimties metą. Adventas simbolizuoja krikščioniškųjų metų pradžią. Nuo senovės keturių savaičių advento laikotarpį stengiamasi įprasminti, apsivalyti, permąstyti savo gyvenimą.

        Adventas

      Gruodžio 2 d. viešoje įstaigoje Ylakių globos namuose susirinkę salėn gyventojai į adventinę popietę, pradėjo adventinį laikotarpį, kurį simbolizuoja Advento vainikas su keturiomis žvakėmis. adventinio vainiko pirmąją žvakę, vadinamą Pranašo arba Vilties žvake, uždegė bei palinkėjo rimties ir susikaupimo šių namų gyventojų tarybos pirmininko pavaduotoja Bronė Viskontienė. Užsidegus žvakę gerta arbata bei vaišintasi pyragu, žaidžiant „Šiltas palinkėjimo balionas“ žaidimą ne kartą gyventojai ir darbuotojai linkėjo visiems susikaupimo, supratimo. Popietės metu klausytasi popietės svečių – Ylakių Evangelikų baptistų bažnyčios jaunimo su vadove Solvita giedamų giesmių, instrumentinių melodijų.

IMG_4992

      Šilto ir jaukaus pasibuvimo kartu metu paminėta ir lapkričio 29 dieną švęsta Draugo diena. Pasidžiaugta vienerių metų draugyste su socialinio tinklalapio facebook "Senučiukai" bendruomene, organizatoriais ir geradariais. Popietės metu gerta žolelių arbata gauta „Senučiukų“ dėka. Ne mažiau džiaugtasi bei gyventojai buvo labai dėkingi KOJINIŲ mezgėjų klubui už padovanotas šiltas, spalvingas vilnones kojines, kurias jau dauguma gyventojų mielai mūvi. Iš gyventojų lūpų draugams skirti šilti padėkos žodžiai bei palinkėta ramaus adventinio laikotarpio bei gero šventų Kalėdų laukimo!

IMG_4988