Tel. 8 440 572 38

Kalėdinė popietė

Gruodžio 22 dieną visus globos namų gyventojus ir darbuotojus  nykštukai sukvietė prie Kalėdinės eglutės. Nešdami šventinę nuotaiką nykštukai kvietė pažiūrėti kas vieną kartą  nutiko pasakų šalyje. Ištempę ausis ir išplėtę akis visi klausėme nykštukų fėjos pasakos apie daržovę „Ropė“.

Užimtumo metu gyventojai buvo paruošę vaidinimą, kuris pavyko puikiai. Aktoriai sulaukė daug plojimų ir gražių žodžių. Visi buvome linksmi, pakylėti šventinės nuotaikos. Po direktorės sveikinimo vyriausioji socialinė darbuotoja trumpai apžvelgė metų įvykius, išvykas, šventes bei priminė pas mus apsilankiusius svečius. Pasidžiaugta nuveiktais darbais bei pergalėmis, gautais diplomais, taurėmis ir apdovanojimais.

Šventės metu taip pat mus lankėsi ir gerą nuotaiką dovanojo Kalėdų senelis ir jo pagalbininkė Raganiukė. Deklamavome eiles, dainavome dainas. Kiekvienas  kas dalyvavo šventėje gavo po dovanėlę, o kas dėl sveikatos negalėjo dalyvauti prie vaišių stalo, tuos Kalėdų senelis aplankė asmeniškai kambariuose.

Už šventinės nuotaikos kūrimą nuoširdų ačiū tariame Skuodo rajono kultūros centrui. Taip pat esame dėkingi už gausų vaišių stalą Skuodo r. sav. tarybos nariui V. Jablonskiui, Skuodo r. sav. tarybos narei Linai Latakienei, Klaipėdos apskrities VPK Skuodo r. PK pareigūnams bei įmonėms: UAB „Augma“, UAB „Mažeikių duona“, UAB „Mažeikių mėsinė“, AB „Žemaitijos pienas“. Už gautas Kalėdines dovanas dėkojame Linai Paulauskienei ir Giedrei Končiūtei.